R
e
z
e
r
w
u
j

ZŁOTA JESIEŃ W PIENINACH !

Ciesz się urokami złotej jesieni w Pieninach i zatrzymaj się w Willi Pokusa w Szczawnicy! Nasza promocja to doskonała okazja, by wypocząć w pięknej okolicy, podziwiać malownicze krajobrazy i zrelaksować się w naszych komfortowych pokojach. Rezerwuj już teraz i wykorzystaj tę doskonałą okazję do odpoczynku!


3 DNI BB

– TRZY NOCLEGI

– TRZY ŚNIADANIA

400 ZŁ OD OSOBY

4 DNI BB

– CZTERY NOCLEGI

– CZTERY ŚNIADANIA

500 ZŁ OD OSOBY

5 DNI BB

– PIĘĆ NOCLEGÓW

– PIĘĆ ŚNIADAŃ

600 ZŁ OD OSOBY

Bezpłatnie – dzieci do lat 3.

Dzieci do lat 12 – 80 % ceny.

Dzieci do lat 8 – 70 % ceny.

CENY OBOWIĄZUJĄ PRZY MIN. 2 OS W POKOJU,
PAKIETY OBOWIĄZUJĄ OD 24.09.2023 Z WYŁĄCZENIEM 13-15.10.2023, Z WYŁĄCZENIEM WEEKENDÓW.

W przytulnych wnętrzach Willi POKUSA kryje się, naszym zdaniem, jedna z najsmaczniejszych restauracji w Szczawnicy. Częstujemy tym co nasze, regionalne; pierogi z baraniną, pysznymi serami wędzonymi, boczkiem po Juhasku, kwaśnicą, placuszkami z kapustą, tartą z Łącką śliwką. Nasza piwniczka pełna jest ekologicznych owocowych win oraz lokalnego piwa. 

Zapraszamy również do naszej kawiarni w klimatycznym drewnianym domku obok Willi. Obiecujemy pyszne domowe desery i dobrą kawę. Przy naszym kawiarnianym kominku można „zaszyć się” w chłodne wieczory z drinkiem lub butelką lokalnego piwa i podziwiać widok na góry lub centrum Szczawnicy. W lecie, w ogórku przed kawiarnią serwujemy orzeźwiającą lemoniadę i nasze cudne świeże szczawnickie powietrze. Kawiarnia Willi Pokusa, podobnie jak restauracja jest otwarta dla wszystkich, którzy cenią wyjątkowy klimat. Opłata klimatyczna za 1 dzień pobytu 4.00 PLN /osoba.

Parking na terenie obiektu bezpłatny, monitorowany.
Doba hotelowa od 14.00 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu.

Akceptujemy pobyt ze zwierzętami za wcześniejszym porozumieniem.
Zwierzęta domowe 45 zł / doba.

Ceny zawierają podatek VAT 8%. Wystawiamy fakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    "Nasz obiekt został wyróżniony przez portal Nocleg.pl Miło jest nam poinformować, że nasza Willa Pokusa położona w Szczawnicy, otrzymała tytuł "Najlepszego obiektu noclegowego w Polsce. Lato 2018" w kategorii Najciekawsze menu. Znalazł się tym samym w przewodniku, który mogą Państwo pobrać zupełnie za darmo na stronie: nocleg.pl/przewodnik. Dziękujemy za wyróżnienie, a Państwa zachęcamy do odwiedzania naszego obiektu!"