R
e
z
e
r
w
u
j

Podaruj voucher swoim bliskim

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent – voucher na pobyt w wybranym przez Ciebie terminie, w naszej Willi w sercu Szczawnicy. To idealny prezent dla młodej pary, dla rodziców i przyjaciół. Nasz voucher to dokonały podarunek z okazji ślubu, urodzin, rocznicy lub innych imprez okolicznościowych i miła niespodzianka dla kogoś, kogo cenisz. Szczawnica to wyjątkowe miejsce, aby odpocząć od pracy i nabrać sił.

Voucher możliwy jest do zrealizowania zarówno wybierając pakiety z naszej oferty jak i na podany przez Państwa termin. W celu ustalenia szczegułów prosimy o kontakt z recepcją pod adresem pokusa@szczawnica.com.pl

Voucher zostanie wysłany pod wskazany adres w terminie 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty zaliczki na naszym koncie. Voucher drukowany jest w kolorze, na twardym papierze, w komplecie jest ozdobna koperta.

"Nasz obiekt został wyróżniony przez portal Nocleg.pl Miło jest nam poinformować, że nasza Willa Pokusa położona w Szczawnicy, otrzymała tytuł "Najlepszego obiektu noclegowego w Polsce. Lato 2018" w kategorii Najciekawsze menu. Znalazł się tym samym w przewodniku, który mogą Państwo pobrać zupełnie za darmo na stronie: nocleg.pl/przewodnik. Dziękujemy za wyróżnienie, a Państwa zachęcamy do odwiedzania naszego obiektu!"